Aktuality


Chcete vědět, co je u nás nového? Co pro klienty připravujeme nebo jakým směrem se naše služby nadále posouvají a vyvíjí? Vše podstatné naleznete níže v hlavním souhrnu aktualit.

30. dubna 2021
Za první čtvrtletí r. 2021 jsme měli nadstandardní úspěšnost v počtu uzavřených transakcí, vyplývající jak z možností, které nabízí současná situace na trhu, tak v kontextu akvizičního apetitu jednotlivých subjektů. Děkujeme všem partnerům za spolupráci a těšíme se na další obchody.

2. září 2020
V poslední době opakovaně rozšiřujeme naši spolupráci s partnery zabývajícími se investicemi - převážně se skupinami specializujícími se na správu a investice v rámci schémat a fondů typu UCITS, AIF, White Label funds, stejně tak jako s orientací na HNWI osoby.

16. prosince 2019
Na základě opakovaných jednání jsme navázali úzkou spolupráci s asset management skupinou AQA Capital s pobočkami v Miláně, na Maltě a nově v Praze. Společnost se zabývá investment management projekty, službami pro UCITS a AIF fondy a White Label fondy. Nabízí řešení na míru pro banky, family offices a pro HNWI osoby. Naše spolupráce bude spočívat především v oblasti AIF fondů (Alternative Investment Funds). Všechny partnery a klienty brzy informujeme o možnostech spolupráce v rámci AIF.

2. srpna 2019
Opakovaně se poradensky podílíme na realizaci projektů v oblasti Ulánbátaru v Mongolsku. Díky nadstandardním obchodním vztahům naší společnosti se subjekty z hlavního města Mongolska, jsme připraveni zajistit komplexní poradenství týkající se akvizic projektů, vstupů na mongolský trh a také v oblasti real estate projektů.

7. února 2019
Pokud máte zájem o financování svých projektů, jsme Vám prostřednictvím našich zahraničních partnerů (přednostně banky a PE fondy ze západní části EU) připraveni zajistit prostředky jak pro další rozvoj, tak i pro zcela nové komerční projekty (včetně real estate segmentu). V tomto směru se profilujeme jako dlouhodobě spolupracující partneři a zástupci uvedených subjektů. Mezi naše partnery patří jak banky v Londýně, tak PE fondy. Jsme Vám připraveni pomoci s projekty řádově od jednotek mil. Kč až po investice v řádu do 100 mil. US/EUR a více. V případě zájmu o další informace nás kontaktujte na adrese jakub.zeman@campacapital.cz

12. září 2017
Využijte naše mnohaleté zkušenosti v rámci širokého spektra služeb, které poskytujeme jak podnikatelským subjektům s českou účastí, tak se zahraničními vlastníky i společnostem v rámci mezinárodních koncernů. Pokud máte jakékoli dotazy k našim službám, neváhejte nás kontaktovat.

12. června 2017
Využijte naše mnohaleté zkušenosti v rámci širokého spektra služeb, které poskytujeme jak podnikatelským subjektům s českou účastí, tak se zahraničními vlastníky i společnostem v rámci mezinárodních koncernů. Pokud máte jakékoli dotazy k našim službám, neváhejte nás kontaktovat.

30. srpna 2016
Opakovaně se nám daří uplatňovat naše zkušenosti v rámci obchodu na mezinárodním poli. V poslední době zaznamenáváme úspěchy v rámci poskytovaného "deal-makingu" našim klientům, a to již standardně na trzích Západní a Východní Evropy, Severní Ameriky a v Asii. K pozitivním výsledkům při jednáních přispívá především rozsáhlé množství kontaktů a spolupracujících subjektů v konkrétních zemích.

24. června 2016
Naše společnost nadále rozšiřuje služby v oblasti poskytování účetnictví pro naše i pro nové klienty. Jsme schopni poskytnout outsourcing účetnictví pro všechny činnosti podnikání, od běžných požadavků malých firem na každodenní bázi, přes kompletní outsourcing až po projekty pro velké společnosti, nejen pro naše ale i pro zahraniční klienty působící na českém trhu.

12. ledna 2016
S ohledem na opakované žádosti našich klientů, zda bychom mohli vykonávat služby v oblasti poradenství nejen v rámci start-up projektů ale i v oblasti obchodu a marketingu jsme se rozhodli pro doplnění spektra poskytovaných služeb o ebusiness a emarketingová řešení. V případě paralelní potřeby komplexního SW řešení spolupracujeme s osvědčenými partnery. V oblasti ebusiness a emarketing (online marketing) poskytujeme ucelené spektrum poradenských služeb s cílem podpořit uvedení nových subjektů na trh, stejně tak jako s cílem podpory prezentace značky / subjektů v prostředí internetu a s tím související kroky vedoucí k navýšení povědomí o značce a ke zvýšení prodejů u jednotlivých projektů a společností. Pro další informace se na nás neváhejte obrátit.

16. března 2015
Vzhledem k počtu zájemců o získání investic pro své projekty hledáme investory v rozmezí 2 - 10 mil. CZK. Na druhé straně jsme schopni zajistit finanční investice ve větším rozsahu od 0,5 až do 100 mil. USD, téměř do všech oblastí podnikání a to formou finančních investic či strategického partnerství.

22. srpna 2014
Na stránce Poptávek jsme se aktuálně rozhodli zveřejňovat akviziční poptávky ze stran spolupracujících partnerů nebo přímých kupujících, které průběžně obdržujeme. Věříme, že Vás mohou některé z poptávek zaujmout a být ve Vašem oboru podnikání.

25. července 2014
Pro všechny klienty aktuálně nabízíme cenová zvýhodnění při poskytnutí kombinace našich služeb. Pokud například uvažujete o prodeji společnosti a máte zájem o zprostředkování prodeje či poradenství, nabízíme Vám vypracování znaleckého posudku za značně zvýhodněných podmínek.

30. srpna 2013
Od měsíce září připravujeme novou službu týkající se zastupování a výraznější pomoci zahraničním subjektům vstupujícím na trh v ČR, a to především v oblasti business developmentu, akvizic a start-up projektů. Tímto chceme vyhovět opakovaně se dotazujícím klientům.

16. ledna 2012
V souvislosti s novým rokem chceme nadále pokračovat v poskytování služeb v rámci naší dosavadní filozofie, tj. kvalitně - flexibilně - rychle - v dostupných cenových relacích. Pevně věříme, že budete s našimi službami nadále spokojeni.

24. listopadu 2011
V tomto týdnu jsme posílili náš tým o dalšího znalce pro obor ekonomika, se specializací na oceňování podniků a cenných papírů. Věříme, že tento krok přispěje k dalšímu zkvalitnění našich služeb a větší časové flexibilitě s ohledem na potřeby každého klienta.

18. října 2011
Vzhledem ke zvyšujícímu se počtu zakázek a snaze o komplexnost a další rozšiřování služeb, hledáme spolupracující partnery z řad auditorů, daňových poradců, účetních, právníků a advokátních kanceláří, resp. též z oblastí, které s naší činností blíže souvisí. Pokud Vás tato možnost zaujala, kontaktujte nás emailem na info@campacapital.com nebo telefonicky na 224 326 326. Děkujeme.

15. srpna 2011
V průběhu srpna jsme byli osloveni nezávislou mezinárodní institucí Mergermarket, která sleduje trendy týkající se celosvětového trhu fúzí, akvizic a divestic (prodeje podniků). Věříme, že naše odpovědi na předložené otázky přispějí jak ke každoroční souhrnné zprávě a vypracování prognózy pro následující rok, kterou Mergermarket připravuje, tak k celkovému zlepšení pohledu kupujících na jednotlivé trhy.

2. května 2011
Služby naší společnosti vyhledává stále větší množství klientů. V poslední době evidujeme zvýšený zájem o poradenství a zprostředkování v oblasti prodeje firem a podniků. Průběžně nás také oslovují noví zájemci o akvizice z řad českých a zahraničních investorů.
Jsme rádi, že osobní přístup a zkušenosti ve spojení s flexibilitou, objektivitou a snahou o inovativní přístup, přináší požadované výsledky. Tímto chceme poděkovat všem našim klientům za svěřenou důvěru.

31. ledna 2011
V souvislosti s opakovanou poptávkou našich služeb ze stran zahraničních subjektů chceme v tomto roce dále rozvíjet dlouhodobé vztahy se zahraničními partnery a klienty vstupujícími na trh do České republiky a do celého regionu střední a východní Evropy. V této souvislosti se budeme snažit posílit náš tým o specialisty, kteří budou mít na starosti rozvíjení a hledání investičních příležitostí s možností akvizic v rámci výše uvedeného regionu.

22.listopadu 2010
Prostřednictvím našeho partnera nabízíme financování pro účely růstu a rozšíření podniků (příp.konsolidace skupin podniků v určité sektoru), akvizic či financování start-up projektů. Předpokládaný objem financování činí 1 - 30 mil. EUR.
Financování je mimo jiné určené např. pro tyto oblasti: Technologie a Komunikace, Media & Marketing, Obchodní a finanční služby, Péče o zdraví, Životní prostředí a Energetický průmysl, Nemovitosti, Obchod, IT, Turistický průmysl, Výroba.

8. září 2010
Pro našeho zahraničního klienta hledáme možnost akvizice úspěšně fungující farmy s chovem zvířat či zabývající se pěstováním plodin. Další možností může být akvizice podniku zabývajícího se tradiční českou výrobou či službami. Předpokládaný objem investice činí 8-12 mil. EUR. 

30. června 2010
Pro našeho významného klienta hledáme možnosti investic v oblasti vodních elektráren a to o jakékoli velikosti a výkonu. Pokud vlastníte vodní elektrárnu případně víte o elektrárně na prodej, budeme rádi, když se s námi spojíte. Předmětem zájmu jsou vodní elektrárny v celé ČR a na Slovensku.

12. března 2010
Poptáváme podniky na prodej. Kromě dalších oblastí hledáme především společnosti a řetězce zabývající se maloobchodem, firmy ve službách, ve strojírenském, chemickém a sklářském průmyslu, v potravinářství a v ICT odvětví.

5. března 2010
Počínaje tímto datem jsme se rozhodli rozšířit naši prezentaci o stránku aktualit. Naši klienti a partneři budou tímto způsobem informováni o základních aktivitách naší společnosti, případně o možnostech spolupráce a investic.