O nás

Campa je ryze česká, dynamická společnost, která využívá dlouhodobé zkušenosti z našeho a mezinárodního obchodního prostředí. Jsme tým, specializující se na níže uvedené služby. V naší činnosti se snažíme být vždy o krok napřed a využívat moderní nástroje pro kvalitně odvedenou práci.

Naším cílem je poskytovat odborné, kvalitní služby v přijatelných cenových relacích, se specializací na tyto oblasti - prodej firem, prodej podniků, poradenství v oblasti nemovitostí, znalecké posudky, oceňování podniků, částí podniků, nemovitostí a finančního majetku, fúze a akvizice, poradenství v uvedených oblastech (expanze a posílení pozic na trhu, měření rizika a efektivity, cash flow modely, atd.), obecně v rámci investičních projektů a nově rovněž obchodní a marketingové poradenství v internetovém prostředí (ebusiness, emarketing) pro fungující společnosti a pro start-up projekty.

Základem úspěchu naší společnosti je korektní jednání, profesionální přístup a bohaté zkušenosti v rámci poskytovaných služeb u nás i v zahraničí. Celý náš tým je odborně zaměřený, má odpovídající vzdělání a neocenitelné zkušenosti z mnoha projektů.

Pro naši společnost je typický podnikatelský duch, inovace a otevřenost novým výzvám a příležitostem.

Klientům pomáháme dosáhnout jejich cílů. Nebojíme se je provést náročnými procesy a být pro ně spolehlivým partnerem při společné práci.

KAŽDÝ ZÁKAZNÍK JE PRO NÁS DŮLEŽITÝ - naše služby poskytujeme pro malé, střední i velké klienty z řad právnických a fyzických osob, přičemž rádi realizujeme také zakázky malého rozsahu, u kterých je nutné pracovat s omezeným finančním rozpočtem. Ke všem zakázkám přistupujeme se stejnou péčí a zodpovědností.

Naše společnost disponuje oprávněním oceňovat všechny třídy majetku - podnik, finanční majetek, věci movité, věci nemovité a nehmotný majetek.